Afmelden draaiavond

Is uw kind ziek of verhinderd?

Meld hem/haar dan a.u.b. af bij de contactpersoon van de desbetreffende groep.

Maandagavond / 18:30 - 20:00

Groep: Meiden 5/6

Contactpersoon: Madelon Feld

E-mail: madelon.feld@foreveryoungpiusx.nl

Groep: Meiden 7/8

Contactpersoon: Sharon Wit

E-mail: sharon.wit@foreveryoungpiusx.nl

Dinsdagavond / 18:30 - 20:00

Groep: Jongens 5

Contactpersoon: Rob Overboom
rob.overboom@foreveryoungpiusx.nl

Donderdagavond / 18:30 - 20:00

Groep: Jongens 6

Contactpersoon: Bart Ootes

E-mail: Bart.ootes@foreveryoungpiusx.nl

Groep: Jongens 7

Contactpersoon: Marit Overboom

E-mail: marit.overboom@foreveryoungpiusx.nl

Vrijdagavond / 18:30 - 20:00

Groep: Jongens 3/4

Contactpersoon: Britny de Wit

E-mail: britny.de.wit@foreveryoungpiusx.nl

Groep: Meiden 3/4

Contactpersoon: Marloes Komen

E-mail: marloes.komen@foreveryoungpiusx.nl