Groepen

Groepsindeling 2019/2020

Maandag - Meiden 5/6

18:30 – 20:00 uur
Leiding:

Contactpersoon: Rob Overboom

E-mail: rob.overboom@foreveryoungpiusx.nl

Maandag - Meiden 7/8

18:30 – 20:00 uur
Leiding:

Contactpersoon: Sharon Wit

E-mail: sharon.wit@foreveryoungpiusx.nl

Dinsdag - Jongens 5

18:30 – 20:00 uur
Leiding:

Contactpersoon: Siem Koenis
Email: siem.koenis@foreveryoungpiusx.nl

Dinsdag - meiden VO 1 & 2

18:30 – 20:00 uur
Leiding:

Contactpersoon: Sharon Wit
Email: sharon.wit@foreveryoungpiusx.nl

Donderdag - Jongens 6

18:30 – 20:00 uur
Leiding:

Contactpersoon: Joeri Ursem

E-mail: joeri.ursem@foreveryoungpiusx.nl

Donderdag - Jongens 7

18:30 – 20:00 uur
Leiding:

Contactpersoon: Marit Overboom

E-mail: marit.overboom@foreveryoungpiusx.nl

Vrijdag - Jongens 3/4

18:30 – 20:00 uur
Leiding:

Contactpersoon: Dylan Wit

E-mail: dylan.wit@foreveryoungpiusx.nl

Vrijdag - Meiden 3/4

18:30 – 20:00 uur
Leiding:

Contactpersoon: Madelon Feld

E-mail: madelon.feld@foreveryoungpiusx.nl

Heb jij je nog niet opgegeven?

Dat geeft niets, een keertje komen kijken mag altijd.
Vind je Forever Young Pius X dan zo leuk dat je eigenlijk iedere week wel wil komen?
Geef je dan alsnog op als lid via deze link