Groepen

Het nieuwe seizoen is begonnen!

Maandag - Meiden 5/6

18:30 – 20:00 uur
Leiding:

Contactpersoon: Madelon Feld

E-mail: madelon.feld@foreveryoungpiusx.nl

Maandag - Meiden 7/8

18:30 – 20:00 uur
Leiding:

Contactpersoon: Sharon Wit

E-mail: sharon.wit@foreveryoungpiusx.nl

Dinsdag - Jongens 5

18:30 – 20:00 uur
Leiding:

Contactpersoon: Rob Overboom
rob.overboom@foreveryoungpiusx.nl

Donderdag - Jongens 6

18:30 – 20:00 uur
Leiding:

Contactpersoon: Bart Ootes

E-mail: Bart.ootes@foreveryoungpiusx.nl

Donderdag - Jongens 7

18:30 – 20:00 uur
Leiding:

Contactpersoon: Marit Overboom

E-mail: marit.overboom@foreveryoungpiusx.nl

Vrijdag - Jongens 3/4

18:30 – 20:00 uur
Leiding:

Contactpersoon: Britny de Wit

E-mail: britny.de.wit@foreveryoungpiusx.nl

Vrijdag - Meiden 3/4

18:30 – 20:00 uur
Leiding:

Contactpersoon: Marloes Komen

E-mail: marloes.komen@foreveryoungpiusx.nl

Heb jij je nog niet opgegeven?

Dat geeft niets, een keertje komen kijken mag altijd.
Vind je Forever Young Pius X dan zo leuk dat je eigenlijk iedere week wel wil komen?
Geef je dan alsnog op als lid via deze link