Contact

Het bestuur

Voorzitter: Rob Overboom,
rob.overboom@foreveryoungpiusx.nl

Vice- voorzitter: Marit Overboom
marit.overboom@foreveryoungpiusx.nl

Secretaris: Britny de Wit
britny.de.wit@foreveryoungpiusx.nl

Penningmeester: Bart Ootes
bart.ootes@foreveryoungpiusx.nl

Algemeen bestuurslid: Joeri Ursem
joeri.ursem@foreveryoungpiusx.nl

Algemeen bestuurslid: Sharon Wit
sharon.wit@foreveryoungpiusx.nl

KVK gegevens:
KvK-nummer: 41234807

Website beheer: Joeri Ursem
joeri.ursem@foreveryoungpiusx.nl

Forever Young Pius X
Pius X gebouw, Boogerd 15 te Wognum
E-mail: info@foreveryoungpiusx.nl

Correspondentie adres:
Dirk Laanstraat  17 
1647 AN Berkhout

Draaiavonden
Wilt u de leiding bereiken van de draaiavond van uw zoon of dochter?
Kijk dan even hier

Via Facebook Messenger

Klik op de blauwe button

Kaart

Stuur ons een berichtje

Uw naam (verplicht)

Uw email (verplicht)

Onderwerp

Uw bericht

Anti spam*

Scroll naar top