Groepsindeling 2020/2021

Maandag - Meiden 5/6

18:30 – 20:00 uur
Leiding:

Contactpersoon: Joeri Ursem

E-mail: joeri.ursem@foreveryoungpiusx.nl

Maandag - Meiden 7/8

18:30 – 20:00 uur
Leiding:

Contactpersoon: Sharon Wit

E-mail: sharon.wit@foreveryoungpiusx.nl

Dinsdag - Jongens 5

18:30 – 20:00 uur
Leiding:

Contactpersoon: Nick Bleeker
Email: nick.bleeker@foreveryoungpiusx.nl

Dinsdag - Meiden Voortgezet Onderwijs

18:30 – 20:00 uur
Leiding:

Contactpersoon: Nika Langedijk
Email: nika.langedijk@foreveryoungpiusx.nl

Donderdag - Jongens 6

18:30 – 20:00 uur
Leiding:

Contactpersoon: Marcel van Schagen

E-mail: marcel.van.schagen@foreveryoungpiusx.nl

Donderdag - Jongens 7

18:30 – 20:00 uur
Leiding:

Contactpersoon: Marit Overboom

E-mail: marit.overboom@foreveryoungpiusx.nl

Vrijdag - Jongens 3/4

18:30 – 20:00 uur
Leiding:

Contactpersoon: Dylan Wit

E-mail: dylan.wit@foreveryoungpiusx.nl

Vrijdag - Meiden 3/4

18:30 – 20:00 uur
Leiding:

Contactpersoon: Madelon Feld

E-mail: madelon.feld@foreveryoungpiusx.nl

Heb jij je nog niet opgegeven?

Dat geeft niets, een keertje komen kijken mag altijd.
Vind je Forever Young dan zo leuk dat je eigenlijk iedere week wel wil komen?
Geef je dan alsnog op als lid via deze link

Scroll naar top